Antik Yunan döneminde halk pazar yerlerinde toplanırdı, günümüzde ise bu görevi Alışveriş merkezleri üstlenmiştir. Alışveriş merkezleri toplumsal etkileşimi arttırmak, piyasayı hareketlendirmek  ve ulusal sermayemizi güçlendirmek adına markaların bir araya geldikleri yerler olarak bizim odak noktamızdadır.

Markaların ve dahi alışveriş merkezlerinin tanıtımı ekonomik ilerleme için oldukça büyük önem arz etmektedir. Biz Ze Project olarak bunu anlıyor ve sizleri toplumsal cazibe merkezleri haline getirmeyi planlıyoruz. Özel gün ve haftalarda yanınızda olacağımız gibi size özel, sizi anlatan ve sizi tanıtan etkilikler sunmayı arzu ediyoruz. Her bir projemizde markanızı en iyi yansıtan etkinlikler ve birden fazla seçenekle ihtiyacınıza en uygun aktivitelerle sizlerle olacağız. İşbirliği yaptığımız markaların da katılımlarıyla alışveriş merkezlerinde yeniliklere öncülük ediyoruz.

Etkinliğin kurulum aşamasından son anına kadar sahada uzman ekibimizle birlikte en kapsamlı hizmet sunuyoruz. Farklı olmak ve bir adım ilerde olmak için lütfen yerinizi ayırtın. Etkinlik takvimimizden hazır olan etkinlikleri seçebilir ya da size özel etkinlikler planlamamız için bizimle iletişime geçebilirsiz.

Biz gün geçtikçe büyük bir aile oluyoruz ve sizi de aramızda görmeyi çok isteriz…

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazıp enter'e basın