Sosyal Medyada Biz}

Zeproject Kampanyaları
Kampanyalarımızı görmek için tıklayınız..
TÜMÜNÜ GÖR

İK Çözümleri (Çok Yakında)

 

Verimlilik Esasına Göre Ofis Dizaynı

 

Ortak kuruluşlarımızdan olan Athena Loft’un desteğiyle ve Athena Loft mimarlarının titiz çalışmalarıyla ofisinizi daha verimli hale getiriyor, çalışanlarınız için daha rahat bir çalışma alanı sağlıyoruz. Ofisinizde yetişen bir bitkinin bile çalışanlarınızın ne kadar dikkatini çektiğini gözlemleyin. Bazen sadece kullandığı sandalye rahatsız ettiği için verimliliği düşen çalışanlar bulunmaktadır. İyi aydınlatılmamış bir ofis konsantrasyonu etkiler ve odaklanma sorununa sebep olur. Yetersiz ışık, bir bitki, bir sandalye bile bu kadar önemliyken tüm ofisinizin en verimli hale dönüştürüldüğünü düşünün.

“Birlikte çalıştığımız ve tasarımlarını kullandığımız tasarımcılarımız yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada proje üreten ve kendi alanlarında yalnızca Türkiye’nin değil aynı zamanda dünyanın en önde gelen tasarımcıları ve mimarları arasındadır.” – Athena Residence

 

Ufak bir değişiklikle maksimum faydayı sağlayabilirsiniz. Verimli ofisler için bir adım atın ve bizimle iletişime geçin. Uzmanlarımız saha incelemelerini yapsın, ihtiyaçlarınızı dinlesin ve size öneriler sunsun. Sadece mimarlarımız değil iş yerinde verimlilik üzerine çalışmaları olan uzmanımız, fotoğrafçımız, renkler için tasarımcılarımız ve starter’ımızla birlikte sizlere yeni bir ofis sunalım.